O firmie

Kamień naturalny to materiał, który od wieków wykorzystywany jest w budownictwie i aranżacji wnętrz. Dzięki swym cechom i zastosowaniu charakteryzuje się bogatymi właściwościami fizycznymi i chemicznymi.

Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą kamienia naturalnego oraz jego obróbką, wykonując blaty kuchenne, łazienkowe, schody, posadzki oraz elewacje. Ponadto świadczymy usługę renowacji i konserwacji kamienia , jak i doradztwo w dziedzinie pielęgnacji elementów kamiennych.

Rozpoczynając swą działalność na rynku lubelskim, dzięki profesjonalnemu podejściu do Klienta i niestandardowym rozwiązaniom, pewnie wkroczyliśmy na rynek ogólnopolski, realizując jednocześnie zlecenia z całego świata.

Tworząc KORRADO od samego początku, stawiamy na innowacyjne technologie i udoskonalanie swoich możliwości. Najnowocześniejszy park maszynowy na Lubelszczyźnie, który posiadamy - jest gwarancją, że każda nasza realizacja to usługa w pełni kompletna, a najwyższa jakość obróbek produktu zapewnia naszym Klientom komfort i pewność użytkowania.

Inwestujemy w przemyślane decyzje i dynamiczny rozwój. Nowoczesne budynki produkcyjne i biurowe KORRADO to nasza wizytówka i deklaracja, że poziom pracy, jaki oferujemy jest dokładnie, taki sam, jakiego byśmy oczekiwali, będąc na miejscu Klienta.

Nowa lokalizacja naszej firmy to kolejny krok podjęty ku szerszym możliwościom, lepszym rozwiązaniom i dostarczaniu jeszcze bardziej atrakcyjnych korzyści.

Firmę KORRADO tworzą ludzie pełni pasji, kreatywności i zamiłowania do codziennych obowiązków. Doradztwo techniczne i profesjonalna usługa – zarówno w kwestii doboru materiałów, jak i montażu - to priorytet dla naszej kadry pracowniczej.

Rzetelność, fachowość i umiejętność pomocy w każdej sytuacji to aspekty, na których budujemy poziom obsługi KORRADO i pozycję marki w świadomości Klientów.

Na rynku zdecydowanie wyróżnia nas:

  • zawsze konkurencyjna cena
  • duża gama kolorystyczna i rodzajowa materiałów
  • zasobność stanów magazynowych kamienia
  • szybki czas realizacji każdego zamówienia
  • jakość wykonania, dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej
  • realizacja zamówień nietypowych i niestandardowych wymagających indywidualnego projektu

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm, deweloperów, projektantów wnętrz i architektów – do każdego, kto ceni sobie profesjonalizm, luksus i rzetelność wykonanych usług.

Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo również: płytki marmurowe i granitowe oraz łupki. Oferujemy usługę kompleksową z pomiarem, transportem oraz montażem.

Zapraszamy do nowej siedziby naszej firmy.

Z przyjemnością staniemy się częścią Waszego projektu marzeń.

partnerzy

współpracujemy z najlepszymi na rynku