Agat

Agat to odmiana chalcedonu, jeden z najbardziej pradawnych kamieni stosowanych przez ludzkość. Występuje w formie półszlachetnego, wielobarwnego minerału.
Zbudowany jest z kolorowych naprzemianległych warstw, powstałych w wyniku wielokrotnego wydzielania się krzemionki z roztworów lub cyklicznego wytrącania się pigmentu w żelu krzemionkowym.

Od wieków stosowany w rzeźbiarstwie, jubilerstwie i ezoteryce, obecnie jest jednym z najczęściej wykorzystywanych kamieni ozdobnych do aranżacji wnętrz.
Blaty kuchenne i wykończenia z wykorzystaniem agatu charakteryzują się wyjątkową estetyką. Niepowtarzalne naturalne wzory, doskonale prezentują się w każdej aranżacji symbolizując ponadczasowe piękno i elegancję.

Kamień agatu przepuszcza światło, dzięki czemu doskonale prezentuje się podświetlony, wprowadzając do pomieszczenia ciepłe miękkie, pastelowe odcienie.

W naszej ofercie znajdą Państwo agat najwyższej jakości w bogatej palecie kolorystycznej.

Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego sklepu, gdzie doświadczona kadra z przyjemnością pomoże dobrać odpowiednie parametry produktu do Państwa planów i oczekiwań.
Specjalizujemy się w realizacji zleceń firmowych, deweloperskich, indywidualnych i prywatnych, a każda nasza usługa jest wykonywana na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, dzięki czemu Państwa wnętrze stanie się błyskawicznie wymarzoną przestrzenią.

partnerzy

współpracujemy z najlepszymi na rynku