Płytki marmurowe

Materiały powstające z marmuru charakteryzują się wyjątkowo pięknym wyglądem, ale też doskonałą odpornością na uszkodzenia i zarysowania. Płytki marmurowe to rozwiązanie świetne dla miłośników eleganckich, tradycyjnych wnętrz o luksusowym i szlachetnym charakterze. Typowe, naturalne wzornictwo oraz dostępność w bogatej palecie barw to niepodważalne zalety płytek marmurowych, które gwarantują możliwość wykorzystania na wiele sposobów.

Płytki marmurowe, zastosowanie znajdują najczęściej w wykończeniu:

  • podłóg i schodów
  • blatów
  • parapetów
  • okładzin do kominka
  • cokołów
  • elewacji
  • stylowych dekoracji

Płytki marmurowe ze szczególną sympatią, stosowane są we wnętrzach kuchni, łazienek, korytarzy, ale także salonów. Są doskonałą propozycją dla pomieszczeń, które posiadają ogrzewanie podłogowe - marmur doskonale przewodzi ciepło.
Ponadto jest on surowcem, który nie wymaga szczególnej troski, jeśli chodzi o utrzymanie. Dzięki swym właściwościom idealnie zachowuje wygląd przez lata, a impregnacja odpowiednim preparatem i czyszczenie bez użycia silnych detergentów to zdecydowanie wystarczające działania, które gwarantują utrzymanie płytek marmurowych w doskonałym stanie.

Kontrast kamienia pozwala na tworzenie wyjątkowych i odważnych kompozycji, stając się gustowną podstawą niepowtarzalnej aranżacji. Płytki marmurowe to rozwiązanie, które gwarantuje dotrzymanie kroku nowoczesnym trendom, ale także ukłon w stronę nigdy niewychodzącej z mody klasyki.

W naszej ofercie znajdą Państwo płytki marmurowe najwyższej jakości, w bogatej palecie kolorystycznej.

Serdecznie zapraszamy do siedziby naszego sklepu, gdzie doświadczona kadra z przyjemnością pomoże dobrać odpowiednie parametry produktu do Państwa planów i oczekiwań.
Specjalizujemy się w realizacji zleceń firmowych, deweloperskich, indywidualnych i prywatnych, a każda nasza usługa jest wykonywana na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, dzięki czemu Państwa wnętrze stanie się błyskawicznie wymarzoną przestrzenią.

partnerzy

współpracujemy z najlepszymi na rynku